Prywatny Ośrodek Leczenia Alkoholizmu Nasz Zapał

Ocena:
5/5
Adres:
WWW:

Informacje o ośrodku:

Nasz Ośrodek znajduje się w miejscowości Tumlin-Podgród na obrzeżach Kielc, wśród zadrzewionego terenu w górach świętokrzyskich. Zajmujemy się leczeniem osób tylko uzależnionych od alkoholu. Koncentrując się na jednym problemie terapia przynosi znacznie szybsze i trwalsze efekty. Zapewniamy terapię przygotowaną przez specjalistów i dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Bliskość natury dodają temu miejscu szczególnej atmosfery i uroku.

PEŁNA DYSKRECJA – Darmowa Diagnoza oraz Konsultacja. Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość oraz rodzinną atmosferę. Zależy nam, by terapia przyniosła zamierzony efekt i żebyś podczas całego pobytu czuł się dobrze, komfortowo oraz bezpiecznie. Dzięki odpowiedniemu klimatowi, jaki stworzymy Ci podczas pobytu masz szansę zmienić swoje życie. Przebywające tutaj osoby nie figurują na żadnej liście publicznych instytucji rejestrującej osoby uzależnione. Zapewniamy najlepszy komfortowy pobyt i warunki leczenia. Możliwość płacenia w ratach.

Rodzinna atmosfera – Nowoczesna Terapia Staramy się zapewnić maksymalny komfort każdemu pacjentowi. Zadbamy o to, by w naszym ośrodku niczego Ci nie zabrakło i byś bez problemów mógł wkroczyć na swoją nową ścieżkę życia. Aby do nas trafić nie potrzebujesz skierowania. Pomagamy w uzyskaniu zwolnienia lekarskiego na czas pobytu. U nas odzyskasz poczucie własnej wartości. Zapewniamy możliwość darmowej diagnozy oraz konsultacji. Ośrodek czynny Całą dobę 24/7.

Zobacz także inne ośrodki leczenia uzależnień w Krakowie.

Informacje kontaktowe:

Adres:
WWW:

Mapa dojazdu:

Loading...

1 opinia dla “Prywatny Ośrodek Leczenia Alkoholizmu Nasz Zapał”

Ogólna ocena

Dodaj opinię

Wybierz ocenę
Overall

Kontakt

Wyślij wiadomość