Lewin Ośrodek Terapii Uzależnień

Ocena:
0/5
Adres:
WWW:

Informacje o ośrodku:

Jeśli znalazłeś naszą stronę, to prawdopodobnie Ty lub bliska Ci osoba zmaga się z nałogiem: alkoholem, narkotykami, czy też hazardem. Prywatny ośrodek terapii uzależnień „Lewin” to miejsce, które powstało, by pomóc Ci wyzwolić się z niewoli tych zaburzeń. Z nami powrócisz do stanu trzeźwości, wolnego od stanów depresyjnych, objawów abstynencyjnych, czy też nękających lęków.

W naszej placówce pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy leczenie uzależnień realizują w oparciu o takie wartości, jak empatia i wrażliwość na dobro pacjenta. Nasz personel to najlepszy przykład na to, że życie w trzeźwości jest możliwe. Stanowią go osoby cieszące się trzeźwością od kilkunastu lat. Dodatkowo, zdobyły odpowiednie wykształcenie, dzięki czemu łączą wiedzę teoretyczną z praktyczną prowadząc skuteczne leczenie odwykowe.

Pomoc alkoholikowi, czy narkomanowi wymaga nie tylko zrozumienia, ale również konsekwencji. Nasze metody właśnie na tym się opierają i dlatego wspólnie z pacjentami odnieśliśmy już tak wiele sukcesów. Opłaty, jakich wymagają prywatne ośrodki leczenia narkomanii, jak również specjalistyczne placówki dla alkoholików są często zbyt wysokie dla większości osób. Zdajemy sobie sprawę, jakim nieszczęściem jest nałóg własny lub bliskich osób, dlatego pragniemy, by nasza oferta dotarła do jak najszerszej grupy odbiorców. Dobro pacjenta jest dla nas kwestią pierwszorzędną.

Informacje kontaktowe:

Adres:
WWW:

Mapa dojazdu:

Loading...

Dodaj opinię

Wybierz ocenę
Overall

Kontakt

Wyślij wiadomość