Ośrodek Leczenia Uzależnień PrimumVivere

Ocena:
0/5
Adres:
WWW:

Informacje o ośrodku:

Zapewniamy wszelkie formy pomocy w regeneracji psychosomatycznej. Terapia odwykowa, odwyk alkoholowy, narkotykowy, esperal, to wszystko, co znajdziesz w naszym prywatnym ośrodku odwykowym Primum Vivere.

Nasz Ośrodek leczenia uzależnień to miejsce, w którym czekają na Ciebie NIE TYLKO specjaliści z renomą, dyplomami oraz wieloletnią praktyką. To także miejsce, w którym czekają na Ciebie LUDZIE. Ludzie, którzy odczuwają tak samo, jak Ty. Ludzie, którzy chcą i wiedzą jak Ci pomóc. Nasze doświadczenie opiera się w dużej mierze na ZROZUMIENIU.

Ośrodek Primum Vivere to doświadczona placówka medyczna widniejące w rejestrze…

Podjęcie leczenia w prywatnym ośrodku odwykowym to pierwszy, ale bardzo ważny krok na trudnej drodze do osiągnięcia życiowej równowagi. Człowiek uzależniony długo nie przyznaje się przed sobą samym, że bez alkoholu, narkotyków czy leków nie jest w stanie poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością. Ucieczka w stan odprężenia i chwilowego dobrego samopoczucia okazuje się złudna. W nałóg wprowadzać mogą nie tylko substancje psychoaktywne, ale także czynności powodujące uwalnianie endorfin, jak choćby hazard czy seks. Zmiany w funkcjonowaniu mózgu sprawiają, że osoba uzależniona sięga po to, co przynosi jej ukojenie coraz częściej, tracąc nad tym kontrolę.

Informacje kontaktowe:

Adres:
WWW:

Mapa dojazdu:

Loading...

Dodaj opinię

Wybierz ocenę
Overall

Kontakt

Wyślij wiadomość