Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień WANT

Ocena:
0/5
Adres:
WWW:

Informacje o ośrodku:

Klinika WANT to legalnie działający, najstarszy w województwie pomorskim prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Przez 8 lat funkcjonowania kliniki WANT zaufało nam ponad 1000 klientów. Wielu z nich od czasu ukończenia terapii żyje w trzeźwości. Jeżeli jesteś osobą uzależnioną od alkoholu, narkotyków, leków lub hazardu, to pomożemy Ci uwolnić się od nałogu i odzyskać radość z życia.

Wierzymy, że fakt, że trafiłeś właśnie na stronę to nie przypadek. Być może jesteś w sytuacji, gdy Ciebie lub Twoich bliskich bezpośrednio dotyczy trudny problem uzależnienia, który niszczy nie tylko relacje z otoczeniem, ale wszystko to, co ciężko budowaliście przez długie lata. Wszystkich tych, którzy pragną powrócić do życia w trzeźwości, zapraszamy do naszego ośrodka leczenia uzależnień. Pamiętaj, że dobra placówka nie eksperymentuje na pacjentach! W naszej klinice leczenia alkoholizmu terapia oparta jest o skuteczne i naukowo udowodnione metody. Dzięki temu osoby, które kończą terapię, zdobywają praktyczne umiejętności pozwalające na powrót do życia sprzed nałogu.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień WANT to pomoc w leczeniu alkoholizmu, narkomanii, lekomanii i hazardu. U nas uzyskasz skuteczną pomoc! Nad procesem wychodzenia z nałogu czuwają certyfikowani specjaliści psychoterapii uzależnień z dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, leków, dopalaczy oraz hazardu. Wielu z nich przed laty było w tej samej sytuacji i zmagało się z uzależnieniem personalnie lub wśród najbliższego otoczenia. Dzięki temu są w stanie w pełni zaangażować się w pomoc klientom w osiągnięciu celu, jakim jest życie w trzeźwości. W ośrodku leczenia uzależnień WANT stosujemy całościowe, profesjonalne podejście do pacjenta. Każdy z nas jest inny i ma inną historię picia oraz leczenia. Tylko indywidualna praca z osobą pragnącą wyjść z nałogu daje możliwość uzyskania satysfakcjonujących efektów. Ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych to miejsce dla osób, które chcą podjąć walkę o nowe życie.

Zobacz także inne ośrodki leczenia uzależnień w Krakowie.

Informacje kontaktowe:

Adres:
WWW:

Mapa dojazdu:

Loading...

Dodaj opinię

Wybierz ocenę
Overall

Kontakt

Wyślij wiadomość