Ośrodek Terapii Uzależnień Odpocznienie

Ocena:
0/5
Adres:
WWW:

Informacje o ośrodku:

Jesteśmy grupą doświadczonych i oddanych swojej pracy pedagogów, psychoterapeutów uzależnień i psychiatrów. Stworzyliśmy ośrodek leczenia uzależnień Odpocznienie, aby wspomagać osoby, które z różnych powodów nie potrafią samodzielnie poradzić sobie z nałogiem. Tworzymy zgrany zespół, który zapewnia fachową opiekę, służy pacjentom pomocą i wsparciem nawet w najtrudniejszych momentach. Każdy jest traktowany u nas indywidualnie – dzięki opracowaniu odpowiednich form i przebiegu terapii uzależnień.

Zajęcia psychoterapeutyczne prowadzone są przez psychologów specjalizujących się w zwalczaniu nałogów. Współpracujemy również z pedagogami i psychiatrami, przez co nasi pacjenci zyskują pewność, że otrzymają specjalistyczną opiekę na każdym etapie terapii. Podczas jej trwania kładziemy duży nacisk na psychoedukację. Polega ona na uświadamianiu pacjentów, skąd bierze się ich uzależnienie i co mogą zrobić, aby je zwalczyć. Możemy zaoferować terapie indywidualne i grupowe, a także terapię farmakologiczną, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Nasz ośrodek w Lipnicy w województwie pomorskim to miejsce, które zapewnia pacjentom niezbędne odosobnienie oraz bliski kontakt z naturą. Zadbaliśmy też o to, aby stworzyć możliwie najbardziej komfortowe warunki pobytu – zapewnić odpowiedni standard pokoi, możliwość uprawiania aktywności ruchowej oraz gabinet wellness/spa. Wierzymy, że w takich warunkach rosną szanse na zakończenie terapii sukcesem i powrót do normalnego życia, nieobciążonego nałogiem.

Nasza placówka jest nie tylko miejscem godnym zaufania, ale przede wszystkim bezpiecznym. Ośrodek Odpocznienie został wpisany do rejestru podmiotów leczniczych przez Wojewodę Pomorskiego. Dzięki temu nasi pacjenci zyskują pewność, że otrzymają odpowiednią pomoc medyczną i psychologiczną podczas zwalczania uzależnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ośrodka Odpocznienie. Pamiętaj, że nie jesteś sam ze swoim problemem. Nasz zespół pokaże Ci, że możliwe jest życie bez używek w zgodzie z samym sobą.

Informacje kontaktowe:

Adres:
WWW:

Mapa dojazdu:

Loading...

Dodaj opinię

Wybierz ocenę
Overall

Kontakt

Wyślij wiadomość