Trzeźwość Ośrodek Terapii Uzależnień

Ocena:
0/5
Adres:
WWW:

Informacje o ośrodku:

Picie alkoholu, spożywanie narkotyków, czy leków zmienia psychikę człowieka i niszczy organizm. Ośrodek Terapii Uzależnień Trzeźwość w Łomży zajmuje się leczeniem alkoholizmu, narkomanii i lekomanii osób uzależnionych. Naszym pacjentom zapewniamy opiekę medyczną przez cały okres pobytu w ośrodku. Gwarantujemy anonimowość oraz wysoką skuteczność terapii odwykowej wszystkim osobom borykającym się z problemem uzależnień w swoim życiu.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę terapeutyczną oraz medyczną oferującą pomoc i wsparcie osobom uzależnionym. Wszyscy pacjenci przechodzą detoks pod okiem lekarzy i pielęgniarek. Następnie kierowani są na terapię uzależnienia w formie indywidualnej lub grupowej.

Realizujemy intensywny program terapeutyczny, który na przestrzeni lat działalności ośrodka terapii uzależnień pomógł wielu osobom w różnym wieku. Pacjentom, którzy ukończyli terapię, proponujemy udział w weekendowych sesjach odbywających się raz w miesiącu, których celem jest zapobieganie nawrotom choroby i motywacja osób uzależnionych od konkretnych substancji do pozostania w trzeźwości. W prywatnym ośrodku terapii uzależnień organizowane są także konsultacje diagnostyczne ze specjalistą od uzależnień.

Na konsultacje zapraszamy również rodzinę osób uzależnionych. Wykorzystywane przez nas metody terapeutyczne oparte są na wieloletnim doświadczeniu w pracy z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych oraz nieustannie pogłębianej wiedzy naszych terapeutów. Dzięki wielowymiarowemu wsparciu leczenie alkoholizmu oraz uzależnień od innych używek przynoszą oczekiwany efekt.

Informacje kontaktowe:

Adres:
WWW:

Mapa dojazdu:

Loading...

Dodaj opinię

Wybierz ocenę
Overall

Kontakt

Wyślij wiadomość