Terapia Bieszczady

Ocena:
0/5
Adres:
WWW:

Informacje o ośrodku:

Jeśli potrzebujesz pomocy w walce z trudną chorobą jaką jest uzależnienie, znajdziesz je w naszym ośrodku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i na rozpoczęcie terapii razem z nami. Podjęcie leczenia to szansa na nowe, pełne radości życie.

Każdego dnia zmuszeni jesteśmy do podejmowania trudnych decyzji. Może to właśnie teraz jest czas na podjęcie wyzwania jakim jest zerwanie z nałogiem i podjęcie terapii. Taka decyzja to szansa dla Ciebie i Twojej Rodziny, szansa na spokój i nowe życie. Jeśli się wahasz i masz obawy przed terapią, zajęciami w grupie , trudnymi rozmowami, to zadzwoń i zapytaj a odpowiemy na każde pytanie. Nie musisz od razu podjąć decyzji. Możesz do nas przyjechać, porozmawiać i zobaczyć miejsce, które na 5 tygodni może stać się Twoim azylem.

Ośrodek Leczenia Uzależnień Terapiabieszczady, udzieli Ci fachowej pomocy w rozwiązaniu problemu z którym się mierzysz. W naszej pracy terapeutycznej wiemy jak ważne jest wsparcie rodziny- najbliższych, wszystkich tych, którzy chcą pomóc osobie uzależnionej ale czasem nie potrafią. To też Oni potrzebują wsparcia i zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu.

Informacje kontaktowe:

Adres:
WWW:

Mapa dojazdu:

Loading...

Dodaj opinię

Wybierz ocenę
Overall

Kontakt

Wyślij wiadomość