Oaza Medica

Ocena:
0/5
Adres:
WWW:

Informacje o ośrodku:

Profesjonalne centrum terapii – wytchnienie dla ciała i ducha

Jeśli poszukujecie Państwo wsparcia w walce z nałogiem, nie mogliście lepiej trafić. Nasz ośrodek leczenia uzależnień prowadzi skuteczną terapię destrukcyjnych nawyków, takich jak alkoholizm, narkomania, uzależnienie od hazardu, Internetu, od leków, jak też od seksu. Mamy najlepszych specjalistów od terapii uzależnień oraz wiele lat doświadczenia, jeśli chodzi o skuteczną terapię odwykową, w formie stacjonarnej oraz ambulatoryjnej.

Jeśli poszukujecie Państwo wsparcia w walce z nałogiem na najwyższym poziomie, nie mogliście lepiej trafić. W ośrodku odwykowym OAZA prowadzimy terapię destrukcyjnych nawyków, takich jak alkoholizm, narkomania, uzależnienie od hazardu, Internetu, od leków, jak też od seksu. Posiadamy wiele lat doświadczenia, jeśli chodzi o skuteczną terapię odwykową, w formie stacjonarnej oraz ambulatoryjnej. Wspieramy naszych podopiecznych w leczeniu uzależnień i niczym życiodajna oaza na pustyni życiowego zagubienia, jesteśmy przystanią w drodze do ich wstrzemięźliwości.

Zależność od substancji psychoaktywnych, czy też od destrukcyjnych zachowań, może w krótkim czasie zrujnować życie zawodowe oraz osobiste osoby dotkniętej zgubnym nałogiem. W naszym prywatnym ośrodku pomagamy kuracjuszom odbudować wiarę w siebie i sprawiamy, że nabierają sił i motywacji do dalszych zmagań. W przypadku współuzależnienia osób bliskich zapewniamy sesje terapii rodzinnej.

Na leczenie uzależnienia w ośrodku terapii OAZA może zdecydować się każdy, kto czuje, że traci kontrolę nad swoim życiem na skutek nałogu. Nasza oferta jest skierowana do osób w różnym wieku. Przyjmujemy na terapię zarówno dorosłych, jak i młodzież, która jest szczególnie podatna na uzależnienie od niebezpiecznych substancji psychoaktywnych. Oddziaływania terapeutyczne prowadzone w tym ośrodku leczenia uzależnień są nastawione na rozwiązywanie bieżących problemów oraz na umożliwienie powrotu do życia bez konieczności sięgania po używki.

Informacje kontaktowe:

Adres:
WWW:

Mapa dojazdu:

Loading...

Dodaj opinię

Wybierz ocenę
Overall

Kontakt

Wyślij wiadomość